2005
Rozšíření firmy MACHALA do Maďarska

V roce 2005 byly obchodní aktivity firmy rozšířeny také do Maďarska.

Vzhledem k úspěchu na českém a slovenském trhu byla firma MACHALA rozšířena také do Maďarska, založení pobočky v Gyoru. Firma MACHALA Kft byla založena tzv. „na zelené louce“. 

Významnou součástí aktivit společnosti MACHALA se stala i velkoobchodní činnost v oblasti zdravého spaní, která zahrnuje komplexní řešení pro moderní ložnice – od vybavení lůžkovinami přes matrace až k postelím. 

 

 

MACHALA distributorem značky PerDormire

Společnost se stala výhradním distributorem značky PerDormire v Maďarsku.

Od roku 2005 je společnost MACHALA, s.r.o. výhradním distributorem značky PerDormire na maďarském trhu a po vzoru ostatních zemí uplatňuje svoje know-how pro rozvoj také v Maďarsku.

Značka PerDormire se představuje na maďarském trhu

Společnost MACHALA se stala výhradním distributorem značky PerDormire v Maďarsku.

Od roku 2005 je společnost MACHALA výhradním distributorem značky PerDormire v Maďarsku a po vzoru ostatních zemí uplatňuje svoje know-how pro rozvoj této značky také na maďarském trhu.

PerDormire je rodinnou firmou s dlouholetou tradicí a orientací na produkty vysoké užitné hodnoty v typickém italském designu. Tyto matrace a polštáře vyráběné v Itálii společností Materassificio Motalese s produkcí 1 200 matrací denně tak výborně doplňují celé portfolio.

2006
Společnost MACHALA distributorem značky TEMPUR

Společnost se stala výhradním distributorem značky TEMPUR v Maďarsku.

Od roku 2005 je výhradním distributorem značky TEMPUR v Maďarsku společnost MACHALA Ktf.

V roce 2005 se výhradní zastoupení značky TEMPUR společností MACHALA rozšířilo kromě sousední České republiky, Slovenska a Polska také do Maďarska, kde se tak zásadně zvětšilo tak portfólio značek nabízejících kvalitní produkty pro zdravý spánek na polském trhu.

Značka TEMPUR vstupuje na maďarský trh

Společnost se stala výhradním distributorem značky TEMPUR v Maďarsku.

V roce 2005 se výhradní zastoupení značky TEMPUR společností MACHALA rozšířilo také do Maďarska a do portfólia tak zařadilo revoluční a prestižní matrace a polštáře nejvyšší kvality, k jejichž výrobě se využívají nejnovější technologie a poznatky vesmírného výzkumu NASA.

Tento revoluční materiál byl pojmenovaný TEMPUR pro svojí tepelně sensitivní otevřenou buňkovou strukturu. Právě odtud název TEM (temperature sensitive) PUR (pěna s otevřenou buňkovou strukturou).   

2007
Roční nárůst 180%

Firma vykazuje v Maďarsku v roce 2007 roční nárůst 180%.

Firma vykazuje v Maďarsku v roce 2007 roční nárůst 180% (třetí rok existence firmy).

2011
Konec Home Party HU

Konec Home Party HU