Unikátní produkty TEMPUR

„For your best night’s sleep“

 

Společnost TEMPUR je dosud nepřekonanou světovou špičku v oblasti zdravého spaní. V 70. letech 20. století vyvinula NASA materiál, který zmírňoval účinky přetížení na kosmonauty během startu. Vědci ze společnosti TEMPUR tento materiál zdokonalili tak, aby ho bylo možné používat pro produkty určené ke spánku. Dnes je TEMPUR jedinou značkou vyrábějící matrace a polštáře, která získala od

Oprávnění k používání pečeti Certifikovaná technologieVesmírné nadace Spojených států a autentický výrobní proces, který zná pouze pár lidí na planetě, používaný výhradně pro výrobky TEMPUR, zaručuje vysokou kvalitu a neškodí životnímu prostředí.

 

TEMPUR je unikátní viscoelastciký materiál s otevřenou buněčnou strukturou, který se dokonale přizpůsobuje tvaru lidského těla. Zmírňuje jeho tlak a je citlivý na teplotu, dokonale se tedy přizpůsobuje jeho tvaru. Běžný polyuretanový materiál má nepravidelnou buněčnou strukturu, která se pod tlakem těla jednoduše stlačí. V případě materiálu TEMPUR se miliardy otevřených buněk jemně pohybují okolo těla a tak bez zpětného tlaku poskytují kompletní podporu tam, kde je třeba. V okamžiku, kdy se z matrace zvednete, se materiál vrátí do původní polohy. Matrace TEMPUR umožní Vašemu tělu, najít si tu nejpohodlnější polohu a poskytnou mu v ní potřebnou oporu. Budete se cítit jako ve stavu beztíže a užijete si ten nejdokonalejší možný spánek.

 

Matrace a polštáře TEMPUR

Jakmile se jednou vyspíte na matraci a polštáři TEMPUR, uvědomíte si, že je není možné s ničím porovnávat...

Díky přerozdělení tlaku a optimálnímu rozložení tlakových bodů zvyšuje pocit pohodlí, takže můžete okamžitě odpočívat ve své nejpohodlnější poloze a mít přitom trvalou oporu. Právě tato rovnováha mezi vynikajícím pohodlím a jedinečnou oporou byla důvodem, proč se stal TEMPUR prvním v hodnocení "celkové spojenosti zákazníků" a "celkové kvality spánku" v každé ze 12 zemí, kde probíhal průzkum.

 

Společnost MACHALA GROUP SE zastupuje značku TEMPUR v následujících zemích:

  • Klinmam Česká republika
  • Klinmam Slovensko
  • Klinmam Maďarsko
  • Klinmam Slovinsko