Italské matrace PerDormire

„Kultura dobrého odpočinku...“

 

 

PerDormire, matrace a polštáře vyráběné v Itálii společností Materassificio Motalese s produkcí 1 200 matrací denně. Společnost je rodinnou firmou s více než 40-ti letou tradicí a orientací na produkty vysoké užitné hodnoty v typickém italském designu, kterou ocenily již miliony spokojených zákazníků po celém světě. Produkty značky PerDormire v sobě snoubí vysokou kvalitu a precizní italský design, kdy je kladen velký důraz na detail a způsob provedení každého jednotlivého výrobku. Kvalitu použitých materiálů a způsobu jejich zpracování potvrzují certifikáty a osvědčení, jimiž značka disponuje. PerDormire nabízí širou škálu matrací z řady PREMIUM, BIO, LIFESTYLE a BASIC, ze kterých si vybere každý uživatel.

Dnes patří firma PerDormire v oblasti moderní kultury spaní mezi nejvýznamnější výrobce matrací s vlastním vývojem a výrobou využívající pouze opětovně využitelné a ekologické materiály a postupy, které jsou šetrné k životnímu prostředí. 

 

Matrace PerDormire

Luxusní italské matrace pro Váš bezstarostný spánek...

Značka PerDormire přináší na trh luxusní matrace nejvyšší kvality. Díky vysoce kvalitnímu provedení a maximálnímu komfortu uspokojí i nejnáročnější uživatele. 

Anatomické polštáře PerDormire

S kvalitními polštáři z líné pěny bude Váš spánek dokonalý...

Anatomické polštáře z líné pěny vyrobené s ohledem na životní prostředí Váš spánek ještě více zpříjemní.

 

Značky PerDormire se pod zastoupením firmy Machala nabízí v těchto zemích:  I Slovinsko a Maďarsko??

  • Klinmam Česká republika
  • Klinmam Slovensko
  • Klinmam Polsko
  • Klinmam Maďarsko
  • Klinmam Slovinsko