Machala HomeParty

„Pro Váš zdravý životní styl...“

 

 

V dnešní době, kdy má každý možnost zakoupit jednoduše téměř cokoliv pouhým kliknutím myši, stále věříme, že má smysl budovat osobní vztah se zákazníkem, vytvořený na základě jeho potřeb, naplněný důvěrou a péčí. O tom, že je tato cesta správná, nás každoročně přesvědčuje několik desítek tisíc spokojených zákazníků. Právě z tohoto důvodu jsme připravili HomeParty, které je nosnou divizí společnosti MACHALA GROUP SE. Profesionální konzultaci v pohodlí a bezpečí Vašeho domova, jejímž primárním cílem je poradit a umožnit vše si nejprve vyzkoušet, s přihlédnutím k individuálním požadavkům a možnostem zákazníka. Předvedení výrobku a jeho vyzkoušení je nezávazné a zcela zdarma, každý host navíc obdrží jako poděkování hodnotný dárek.

Naši odborní poradci jsou pravidelně proškolováni, rozumí tomu, co nabízejí a věnují svůj čas výhradně úzké skupině zákazníků. Časově se přizpůsobí klientovi a umí odpovědět na všechny případné dotazy, zároveň poskytují individuální přístup a odborné poradenství, včetně následného servisu.

 

Produktové řady Machala

Řady našich produktů jsou technologicky unikátní a jedinečné...

Velký důraz klademe na kvalitu našich produktů. Řídíme a kontrolujeme jejich vývoj, výrobu a distribuci, čímž garantujeme nejvyšší kvalitu našich výrobků a služeb. Nabízíme inovativní a funkční produkty pro zdravý životní styl přímo zákazníkům, čímž eliminujeme veškeré mezičlánky, které obvykle konečnou cenu pro Vás výrazně prodraží. Mezi produkty zdravého spánku se řadí ortopedické matrace, infračervená terapie, lůžkoviny, polohovací a flexové rošty i postele.

 

MACHALA HomeParty probíhají v těchto zemích:

  • Klinmam Česká republika
  • Klinmam Slovensko