MACHALA GROUP SE

Společnost MACHALA GROUP SE patří k významným společnostem zabývajících se komplexním řešením zdravého spánku a životního stylu. Orientuje se na výrobu, vývoj a prodej produktů s vysokou přidanou hodnotou pro nejrůznější skupiny zákazníků. Na českém trhu společnost MACHALA GROUP SE působí od roku 1990 a postupně se její aktivity profilovaly až do dnešní podoby celoevropské společnosti, která působí v Čechách, na Slovensku, Maďarsku, Polsku a Slovinsku.

Společnost MACHALA GROUP SE si klade za cíl být vždy v čele mezi prodejci produktů podporujících zdravý životní styl a to v oblasti přímého prodeje, velkoobchodu nebo e-commerce aktivit. Širokou nabídkou a individuálním přístupem k zákazníkům uspokojí i ty nejnáročnější klienty a přesvědčí je, že jim může dopomoci ke klidnému a ničím nerušenému spánku! Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník.

Pro tyto účely bylo vytvořeno široké portfolio značek, které koncern MACHALA GROUP SE v jednotlivých zemích reprezentuje a zajišťuje služby milionům spokojených zákazníků. To vše prostřednictvím více než čtyř set kvalifikovaných a pravidelně školených zaměstnanců včetně kmenových pracovníků. Denní komunikace se zákazníkem nám dává dostatek podkladů pro neustálý vývoj a inovaci produktů nejen v oblasti spaní. Řady našich produktů jsou technologicky unikátní a jedinečné.