Matrace a lůžkoviny Klinmam

„Žijete tak, jak spíte...“

 

Společnost KLINMAM s.r.o., založena v roce 1991 a patří mezi největší a nejvýznamnější výrobce textilních ložních výrobků a doplňků v České republice. Společnost vyrábí široký sortiment prošívaných přikrývek, polštářů, podložek, matrací a ložních doplňků. K tomu využívá špičkové techniky v oblasti textilní výroby, nejnovější materiály a suroviny vyvinuté renomovanými světovými výrobci z oblasti textilních materiálů.

Společnost KLINMAM přichází s novým pohledem na kulturu spaní a do ložnic přináší nové prvky představující zásadní obrat v chápání významu kvalitních ložních výrobků pro zdravý a příjemný spánek. Moderní ložní výrobky se dnes stávají součástí zdravého životního stylu. Součástí výrobních činností je také uplatňování politiky ochrany životního prostředí. Přináší do Vašich ložnic nejmodernější trendy v oblasti spaní, které jsou synonymem zdravého životního stylu, a zajistí tak Váš příjemný a posilující spánek spolu se správnou regenerací Vašeho organismu.

Ložní výrobky  i matrace jsou neustále inovovány a zdokonalovány v souladu s moderními evropskými trendy. Jsou výsledkem vlastního vývoje včetně konstrukčního řešení polštářů, přikrývek a matrací. Díky tomu se podařilo vyprofilovat lůžkoviny a matrace pro všechny skupiny uživatelů.

Lůžkoviny Klinmam

Inovatvní a moderní lůžkoviny pro příjemný a posilující spánek...

Klinmam nabízí ucelený program luxusní produktové řady Klinmam Wellness, zahrnující široké spektrum lůžkovin, které splní přání a vysoké požadavky každého zákazníka.

Matrace Klinmam

Pro zdravé spaní celé Vaší rodiny...

Klinmam přináší ucelený program produktové řady Klinmam matrace, která zahrnuje široké spektrum matrací navržených pro potřeby nejrůznějších skupin uživatelů.

 

Lůžkoviny a matrace značky Klinmam se pod zastoupením společnosti MACHALA GROUP SE nabízí v těchto zemích:    Ve kterých zemích nevím přesně

  • Klinmam Česká republika
  • Klinmam Slovensko
  • Klinmam Polsko
  • Klinmam Maďarsko
  • Klinmam Slovinsko