Masážní přístroje Casada

„Vibrace zdravého domova...“

 

Casada je prémiovým německým výrobce masážních křesel, masážních polštářů, masážních rohožek, masáží chodidel a fitness zařízení. Byla založena roku 2000 Jakobem Radtkem a od té doby vášnivě prosazuje vizi vývoje a distribuce masážních a fitness přístrojů, které zajišťují duševní blahobyt a rovnováhu. Hlavní oblastí podnikání společnosti Casada jsou ale stále wellness masáže. Vizí firmy byla  od počátku touha přispět k tomu, aby se mohl každý cítit kdekoliv a kdykoliv o něco lépe. Tato myšlenka měla velký úspěch a velice rychle se rozšířila do celého světa. V současnosti je možné Casada nalézt ve 37 zemích světa. 

 

Wellness masáže Casada

Krevní oběh a nervový systém je povzbuzován a v těle dochází k očistným procesům a uvolňování ztuhlých svalů...

Všechny nabízené masážní produkty vychází z myšlenky, že masáží je stimulováno prokrvování bolestivých a přepracovaných částí těla. Na základě těchto principů vznikla kolekce masážních křesel a přístrojů, které jsou vybaveny mnoha užitečnými funkcemi a dále z různých masážních pomůcek. Každé zařízení je uzpůsobeno různým potřebám.

K wellness patří také fitness

Fitness zařízení promyšlené do posledního detailu...

Sport přichází ke slovu například tehdy, pokud se rozhodnete pro fitness pomůcky jako Power Board, Gymbelt, Movello nebo vibrační činky. Tyto produkty pomáhají jedinečným způsobem tvarovat tělo. Jestli často jezdíte autem, na cestách vašemu namáhanému krčnímu svalstvu pomůže zařízení Nexo. Koupel nohou Clionic s funkcí elektrolýzy využívá léčebných vlastností vody a tím Vaše nohy po náročném dni regeneruje. A masážní pás Gymbelt trénuje Vaše tělo skoro sám.

 

Firma Machala GROUP SE je výhradním distributorem značky Casada v následujících zemích:

  • Klinmam Česká republika